ورود / ثبت نام
پروفایل سوابق سفارش خروج

دسته بندی کالاها

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید
0 تومان
پیگیری سفارش


سبوس برنج قهوه ای 111

وضعیت: موجود
قیمت: ۳۵۰۰۰ تومان
رتبه: هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است

سبوس برنج قهوه ای چیست؟ 
برنجی که در دسترس عموم قرار می گیرد، سفید و شفاف است و با گرفتن آب آن در هنگام پخت تمام مغذی از آن خارج می شود. برای دریافت مواد مفید در برنج باید نحوه مصرف آن اصلاح شود. سبوس برنج قهوه ای یکی از مواد مفیدی است که در برنج وجود دارد و قبل از بسته بندی از برنج جدا می شود. 
برنج از سه قسمت تشکیل شده، لایه خارجی جنس سختی داشته و مصرف خوراکی ندارد، لایه میانی که پوسته نازک قهوه ای رنگی است، و همان سبوس برنج است که از آن جدا می شود و خود برنج که سفید رنگ بوده و در بازار به فروش می‌رسد.

تعداد:
1

سبوس برنج اگر از برنج جدا نشود، این برنج را برنج قهوه ای می گویند، و بسیار پرخاصیت و مفید است، زیرا مواد اصلی برنج در کنار سبوس می تواند غذای تهیه شده از آن را، در کامل ترین شکل خود قرار دهد. سبوس برنجی که از آن جدا می شود، به صورت پودر، عصاره و روغن عرضه می گردد و در دستور غذاهایی مانند، سوپ، شیرینی، کوکی قرار می گیرد. 
ویتامین E موجود در سبوس برنج قهوه ای
سبوس برنج سرشار از ویتامین  E بوده و می تواند به عنوان منبع تامین این ویتامین معرفی شود. شادابی و نشاط پوست به میزان ویتامین E که وارد بدن می شود بستگی دارد. با استفاده از سبوس برنج می توان این ویتامین را دریافت کرد. عامل مهم در تامین رطوبت پوست ویتامین E است و از خشکی آن جلوگیری می کند. همچنین  این ویتامین در شفاف سازی پوست و روشن شدن آن اثر ویژه ای خواهد داشت. از بین رفتن لکه های پوستی بعد از استمرار استفاده سبوس برنج قهوه ای به خوبی دیده می شود، و پوستی صاف و شفاف را برای افراد به وجود می آورد.

ثبت نقد و بررسی

نقد و بررسی

اولین نفری باشید که نقد و بررسی خود را در مورد این کالا ثبت می کنید
test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test

test
test