روش خرید

راهنمای سفارش کارت به کارت

خلاصه روش خرید : (3 شماره)

1.ثبت سفارش 

2. پرداخت هزینه بصورت کارت به کارت به شماره کارت 6037.6915.2348.4970 به نام غلامرضا قیصری و ثبت در قسمت ثبت اطلاعات پرداخت سایت ( صفحه اول ، بالای سایت)

3.ارسال کالا در سریع ترین زمان ممکن( حداکثر ۳ روز کاری) 

..............................................................................................................

رویه های پرداخت و ارسال سفارش بصورت تفضیلی:

  • ارسال توسط پیک شهری (صرفا برای شهروندان ساری):

در این روش کاربران ساکن شهر ساری از طریق موبایل بانک یا دستگاههای کارت خوان بانکها، می توانند هزینه سفارش خود را به شماره کارت 6037.6915.2348.4970 به نام غلامرضا قیصری واریز و از فیش بانکی خود عکس بگیرند و به آدرس تلگرام شماره تلفن 09116793930  و یا در قسمت ثبت اطلاعات پرداخت ( صفحه اول ، بالای سایت)  گزینه ها را تکمیل نمایند و یا عکسه مربوطه را به ایمیل tfm3000@gmail.com  ارسال تا در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرند.

تذکر: هزینه ارسال سفارشات بالای 50000 تومان در سطح شهر ساری رایگان می باشد.

  • ارسال برای عزیزانی که از شهرهای دیگر سفارش دارند:

در این روش کاربران علاقمند به محصولات ما ، از طریق موبایل بانک یا دستگاههای کارت خوان بانکها ،  هزینه سفارش خود را به شماره کارت 6037.6915.2348.4970 به نام غلامرضا قیصری واریز و از فیش بانکی خود عکس بگیرند و به آدرس تلگرام شماره تلفن 09116793930  و یا در ثبت اطلاعات پرداخت  ( صفحه اول ، بالای سایت) گزینه ها را تکمیل نمایند و یا عکس مربوطه را ایمیل tfm3000@gmail.com  ارسال تا در اسرع وقت سفارش خود را تحویل بگیرند.

تذکر: هزینه ارسال سفارشات بالای 110000 تومان رایگان می باشد.

..............................................................................................................

  • تحویل کالا توسط تیپاکس:

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم داشته و تحویل سفارش به طور معمول ۲۴ ساعت و در شهرهایی که راه دور هستند، معمولاً تا ۷۲ ساعت انجام می پذیرد.
هزینه ارسال سفارش هایی که توسط تیپاکس تحویل داده می شود به‌ صورت پس‌کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) از کاربر دریافت خواهد شد.

  • تحویل کالا توسط پست پیشتاز یا سفارشی:
    در صورت درخواست کاربر امکان ارسال سفارش‌ توسط پست پیشتاز یا سفارشی نیز امکان پذیر می باشد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با توجه به مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است. کاربر می تواند وضعیت مرسوله خود را از طریق سایت شرکت پست به آدرس http://itemtracking.post.ir پیگیری کنید.

 

  • تحویل کالا توسط باربری :
    در صورت درخواست کاربر امکان ارسال سفارش‌ توسط باربری به‌ صورت پس‌کرایه که (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل مرسوله) از کاربر دریافت خواهد شد، نیز امکان پذیر می باشد. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی با توجه به مقصد سفارش بین ۲۴ تا ۷۲ ساعت است.

 

بدلیل ازدیاد سفارشات ، در صورت بروز مشکل به شماره 09116793930 پیام دهید یا در تلگرام پیام بگذارید یا در سایت پیام بگذارید.